تبلیغات
نورالزهرا ( س ) - نقش شیاطین در به هم ریختن خانواده های شیعیان
نورالزهرا ( س )

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : مجید جعفری

آخرین پست ها

لینکدونی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نقش شیاطین در به هم ریختن خانواده های شیعیان

معمولاً مردمان ایرانی با دوستانشان به خوبی رفتار می کنند ولی متأسفانه در کانون گرم خانواده رفتار نا صوابی از خود به نمایش می گذارند . می خواهیم به چرائی این ماجرا بپردازیم ؟

علت را عرض می کنم . علت اصلی این است که شیاطین قسم خورده اند که نگذارند کسی به سمت هدایت بیاید و سرافراز شود ، دائم مواظبت می کنند که کسی سرافراز نشود ، لذا در اطراف هر جوان پاک ، چندین و چند شیطان قرار دارد و مأمور اذیت و آزار و انحرافات و گمراهی او هستند . آنان انسان ها را می بینند ، ولی انسان ها آنها را نمی بینند . یکی از عرصه هایی که عرصه رشد شیعه است ، عرصه خانواده می باشد . لذا شیاطین بسیار زحمت می کشند که خانواده شیعیان ، خانواده درست و حسابی نباشد . تا چشم زن و شوهر به هم می افتد ، شیاطین فوری نفرت در وجودشان ایجاد می کنند . میل به بد گویی ، میل به بد رفتاری ، میل به اذیت کردن همسر ، میل به بی محلی به همسر .

ما اینها را در جامعه شیعه بسیار می بینیم . خب باید چه کار کرد ؟ باید بدانیم مشکل از کجاست و بیاییم شروع به مبارزه  کنیم . دشمن ما بین خود ماست ، نباید انتظار داشته باشیم که گمراهان ، مثل ما باشند ، چرا که شیاطین کاری به آن ها ندارند ،بلکه اصلاً تشویقشان هم می کنند و محیط آن ها را آرام تر قرار می دهند تا بیشتر در آن گمراهی شان رشد کنند .

غربی ها و شرقی ها چه جور هستند ؟ دشمن تازه آن ها را همراهی [هم ] می کند . با اینحال اگر می بینید در جامعه شیعه ارزش ها هست ، بخاطر چیست ؟ جامعه شیعه با این خیل دشمن نه تنها نباید رستگار بشود ، بلکه ارزش ها هم نباید در آن باشد ، بلکه همه آنها باید روانی باشند . نه تنها همه آنها باید روانی باشند ، بلکه همه آنها باید تا الآن کشته می شدند . پس چه چیز باذن الله شیعیان را از این خیل تأثیرات دشمن نجات داده ؟ جواب دو کلمه است : نور امام (ع) .

ولی حالا بیاییم با سعی خودمان ، با آن قوتی که خداوند بواسطه نور امام (ع) به ما ارزانی می دارد ، داخل میدان برویم ، داخل میدان جنگ .

عزیز من ! با همسرت و با خانواده ات نجنگ ، با شیطان بجنگ که می خواهد شما با هم خوب نباشید . به شیطان لبخند نزن ، به همسرت و به خانواده ات لبخند بزن . نمی خواهد آنطور که شیاطین می گویند رفتار کنید ، آنطور رفتار کن که خدا می خواهد . خانواده هایمان را کانون مهر و محبت کنیم